Aký ľahký a ľahko ovládateľný kombinovaný kočík pre letné dieťa?

Zodpovedané
17. máj 2022

Ahoj,

hľadám ľahký a ľahko ovládateľný kombinovaný štvorkolesový kočík pre letné dieťa. Musí byť ľahký, lebo sa budem pohybovať MHD a tlačiť kočík do kopca a po rampách po schodoch.

Zároveň by mal mať dostatočne širokú vaničku, aby sa tam zmestilo letné dieťa (1.8.) v zime s fusakom. Bolo by dobré, keby zvládol aj trošku náročnejší terén.

Kočík chceme kúpiť z bazáru, tak by to nemal byť najnovší model.

Aké sú Tvoje odporúčania na kočík?

Ďakujem

Ahoj,

určite by som išla do kočíkov značky Bugaboo. Patria k tým kvalitnejším, takže aj bazári sú v top stave.

Konkrétne to môže byť model Bugaboo Fox alebo o niečo ťažší, ale za to terénnejší Bugaboo Buffalo. Obidva majú výhodu, že sa dajú nastaviť do režimu "dvoch kolies" a zídeš bez problémov aj schody.

Samozrejmosťou je u nich priestranná hlboká vanička a aj športové sedenie, nastaviteľná rukoväť, veľmi dobré jazdné vlastnosti aj ovládanie, extra dlhá predlžovacia strieška a hlavne krásny dizajn. Tým, že ide o veľmi obľúbené modely, tak oceníš aj veľký výber príslušenstva na bazáre.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte nejakú otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia