Aký malý športový kočík odporúčaš pre dvojročnú slečnu?

Zodpovedané
16. mar 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík pre 15 kg dvojročné dievčatko. Malo by to byť niečo malé, šikovné, vhodné na nákupy a aj na dovolenku. Cena cca 300 eur, max. 350.

Aké sú Tvoje návrhy?

Ďakujem

Ahoj,

pozri na túto otázku z poradne, kde som odpovedala na podobnú otázku.

Určite odporúčam Easywalker Jackey a Inglesina Maior. Obidva kočíky sú parametrovo veľmi podobné a spĺňajú Tvoje požiadavky.

Ak by si chcela viac priestrannejší, ľahký a skladný kočík, tak odporúčam Babystyle Oyster Zero. Ten ponúka jednu z najširších sedačiek (41 cm). Ložná plocha je dlhá 91 cm, takže sa pohodlne vyspí aj väčšie dieťa.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia