Aký menší golfový kočík je vhodný pre dvojročné dieťa?

Zodpovedané
17. aug 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom športového kočíka - asi nejaký golfový. Dcérka bude mať dva roky a váži 12 kg. Mali sme Cybex Priam a chcela by som niečo menšie, ľahké, skladné, len na občasne vozenie.

Pozerala som niečo ako Joolz Aer, Hybrid Ezyfold, Hamilton alebo niektorý z tých menších Easywalker.

Aký je Tvoj názor?

Ďakujem

Ahoj,

zo spomínaných by som odporučila Joolz Aer a pozri si určite aj Joie Tourist. Je veľmi ľahký, skladný a dokonca ho zložíš ako tašku na rameno, čo sa ti tiež môže zísť. Hlavne v meste na nákupoch praktická vec, keď už dcérka nebude chcieť sedieť.

Joolz Aer

Joie Tourist

Easywalke Miley je ľahší a spratnejší. Určite poteší aktivovanie rukou/tlačidlom a kočík sa už doskladá sám.

Easywalker Miley

A skús si pozrieť aj kočíky Bugaboo Ant a Bugaboo Bee 6. Možno ťa zaujmú dizajnom a praktickosťou.

Bugaboo Ant

Bugaboo Bee 6

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally