Aký pokračovací kočík je vhodný pre 10-mesačné dieťa?

Zodpovedané
21. júl 2022

Ahoj,

potrebovala by som poradiť športový kočík pre 10-mesačné dieťa, ktoré váži 12 kg. Hľadám niečo aspoň do 20 kg. Kočík sa musí dať do úplného ľahu. Rozpočet mám 200€.

Jednak sa už do vaničky nevojde na dĺžku a druhá vec je, že čakáme ďalšie dieťa a vaničku budem potrebovať.

Ďakujem

Ahoj,

škoda, že nespomínaš v akom teréne sa budeš pohybovať.

S týmto rozpočtom by som išla do bazárového kočíka. Napríklad Britax B-Motion 4 plus alebo Joie Mytrax. Majú veľmi priestranné sedenie, takže vydržia dlho. Jazdné vlastnosti majú veľmi dobré a zvládnu aj ľahší terén. Oceníš u nich aj dlhú striešku, priestranný nákupný košík, ale nevýhodou je ich vyššia hmotnosť.

Ak by si chcela niečo ľahšie, tak odporúčam Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade. Chýba mu odpruženie. Je to typicky mestský model pre nenáročný povrch, ale dá sa zakúpiť aj vo verzii Sport. Tá označuje nafukovacie kolesá, ktoré mu v lepších jazdných vlastnostiach dosť pomáhajú.

Alebo to môže byť aj Babystyle Oyster Zero.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia