Aký skladný a obojsmerný kočík na každodennú jazdu v aute?

Zodpovedané
24. nov 2022

Ahoj,

zháňam kočík, ktorý bude spĺňať moje požiadavky:

  • ľahký,
  • skladný na každodennú jazdu v aute,
  • terén bude prevažne mestský, ale budem rada za väčšie kolieska - rozbité chodníky, v zime sneh,
  • aby dieťa mohlo byť aj v protismere,
  • čo najväčší úložný kôš,
  • aktuálne bude pre 15-mesačné dieťa, ale časom budem rada keby poslúžil aj malému bábätku.

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpoveda, tak Ti ju sem pripínam pre inšpiráciu:

Všetky kočíky, ktoré v nej spomínam sa pre Teba skvelo hodia.

Doplním ešte neotočný model Easywalker Jackey XL, ktorý je určený pre vyšších rodičov. Je to cestovný a zároveň mestský kočík, ktorý má väčšie penové kolesá s dvojitým odpružením, ktoré si hravo poradia aj so snehom. O jeho menšom bratovi pre stredne vysokých rodičov som napísala podrobnú recenziu. Výška jeho chrbtovej opierky je cca 50 cm. Má vyššie položenú striešku, ktorá ponúka dostatočný priestor nad hlavou aj väčšiemu dieťatu.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally