Aký športiak nemá nafukovacie kolesá a je vhodný aj do lesa?

Zodpovedané
21. jún 2022

Ahoj,

už mesiac hľadám na internete športiak a stále som žiadny nevybrala. Môžeš mi prosím poradiť?

Moje kritériá sú:

  • nechcem nafukovacie kolieska,
  • predĺžená strieška,
  • polohovacie - je pre dieťa čo ešte nesedí,
  • nastaviteľnosť opierky nôh,
  • aby bol viac vhodný do lesa a poľňačky ako do mesta,
  • ľahké skladanie a nie veľmi veľká hmotnosť.

Najskôr som pokukovala po Britax B Agile R, ale teraz som objavila Joie Mytrax Flex 2022.

Ďakujem

Ahoj,

Britax B Agile R do terénu neodporúčam kvôli slabšiemu odpruženiu. Je to vyložene mestský typ kočíka a na nenáročný povrch.

Joie Mytrax Flex Signature by bol rozhodne lepšou voľbou. Vďaka dobrému odpruženiu zvládne aj terén, má extra dlhú striešku a priestranné sedenie aj pre väčšie dieťa. Jedinou nevýhodou je horšie prístupný nákupný košík a tiež jeho vyššia hmotnosť. Má totiž cez 12 kg. Inak je to super kočík, ktorý rada odporúčam.

Ak sa nebrániš trojkolkám, tak odporúčam ešte Baby Jogger City Mini GT2. Sama ho mám doma a nedám naň dopustiť. Hmotnosť má o niečo menšiu (10,4 kg). Aj keď má malé kolesá, tak toho prejde dosť. Skladá sa ľahko jednou rukou a navyše je aj skladnejšia ako Mytrax.

Ak Ťa zaujal, tak pozri na našu video recenziu:

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia