Aký športiak s dlhou ložnou plochou?

Zodpovedané
27. sep 2023

Ahoj,

zháňam športiak s veľkou ložnou plochou.

Máme Petite&Mars Street+ Air a 1,5-ročný synček sa do neho na dĺžku už na spanie nezmestí. Pozerala som po Baby Jogger Summit X3, ale chcela by som aj nejakú inú lacnejšiu variantu.

Je vôbec niečo také?

Ďakujem

Ahoj,

športových kočíkov s dĺžkou ložnej plochy viac ako 100 cm je na trhu málo. Iba pre čo najväčšiu dĺžku ložnej plochy by som Ti kúpu terénneho kočíka Baby Jogger Summit X3 neodporučila. Je to kočík stavaný na beh a šport a prechod lesným terénom. Sama som majiteľkou tohoto modelu, no kupovala som ho zo zámerom využitia na prechádzky v prírode a použitie pri in-line korčuliach. Nemá polohovateľnú opierku nôh v základnej výbave a je potrebné si ju dokúpiť ako ostatné príslušenstvo.

Ak chceš kočík iba na bežné prechádzky, tak si pozri Britax B-Motion 4 Plus, Britax B-Motion 3 Plus alebo 4baby Stinger.

Ďalšie modely, ktoré by Ti tiež mohli vyhovovať nájdeš v tejto mojej pripnutej odpovedi:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally