Aký športový kočík pre 5-mesačné dieťa, ktoré ešte nesedí?

Zodpovedané
29. okt 2022

Ahoj,

od narodenia sme mali 3-kombináciu z druhej ruky, ale bolo to celé zle. Plus sa nám zlomila konštrukcia. Dcéra má skoro 5 mesiacov a ešte sa ani neotáča. Nesedí.

Ďalšiu 3/2-kombináciu mi bolo odporúčané už nekupovať, ale vziať rovno športový a dať do úplného ľahu. Videla som Tvoju recenziu na Cybex Balios S.

Bude tento kočík pre nás vhodný?

Ešte som pozerala aj na dvojkombináciu Cybex Balios. Tam sa mi v športovej časti páči, že má nôžky ako keby dohora. Z cenového hľadiska sa mi nechce zase o pár mesiacov kupovať čistý športový, v ktorom môže sedieť a je skladnejší.

Aký lacnejší kočík sa ešte môže hodiť?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala, tak Ti ju tu pripnem:

Pozri si aj bazárové modely kočíkov Concord Camino nie Wanderer, pretože tam sa často lámala konštrukcia. Alebo korýtkový model, ktorý mám osobne odskúšaný Concord Neo. Bohužiaľ ich kúpiš väčšinou ako 3-kombi, pretože tak sa ľahšie predávajú, keďže majú kvalitné aj autosedačky.

Pozri aj modely so skladacími vaničkami a vyššou 22 kg nosnosťou športového sedadla. No je to poznať aj na ich vyššej cene. Spomeniem napríklad
Joie Versatrax alebo Easywalker Charley.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally