Aký športový kočík s dlhou strieškou pre 180 a 195 cm vysokých rodičov?

Zodpovedané
3. okt 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík pre vysokých rodičov. Ja mám 180 a muž 195 cm. Páči sa nám Valco Baby Snap 4, len pre nás je tam nízka rúčka.

Vieš mi poradiť podobný kočík s dlhou strieškou?

Syn je aj dlhý na svoj vek, tak pozor, aby sa do kočíka aj zmestil.

Ďakujem

Ahoj,

vhodným modelom kočíka pre vysokých rodičov je napríklad Babystyle Oyster 3. Má teleskopicky nastaviteľnú rodičovskú rukoväť vo výške od 102 do 112 cm. Chrbtová opierka má však iba 48 cm a patrí k menším, takže ak je syn dlhé dieťa, tak môže z kočíka rýchlo vyrásť. Odpruženie a kolesá má podobné Valcu.

Vhodným je aj športový kočík Baby Monsters Alaska. Ale jeho materiál striešky je skôr vhodný do letného počasia, pretože látka nie je tak husto tkaná a je priesvitnejšia a tenšia.

O čosi drahším modelom je Britax Strider M. Je to kočík, ktorý je svojím tvrdším odpružením vhodný do mesta.

Najdrahšou voľbou je kočík Baby Jogger City Sights. Je výborný pre vysokých rodičov. K tomu je aj prispôsobená zadná os na kolesách, ktorá je umiestnená vyššie, aby o ňu dlhé nohy rodiča nezakopávali.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally