Aký súrodenecký kočík pre novorodenca a ročného súrodenca?

Zodpovedané
22. sep 2023

Ahoj,

hľadám súrodenecký kočík - vanička plus športový. Používať ho bude ročné dieťa a novorodenec. Musí byť úzky, aby sa zmestil do výťahu. Na váhe kočíka nezáleží. Využívaný bude hlavne v teréne po meste (asfalt) a po chodníkoch. Výška partnera 180 cm a ja mám 160 cm. Rada by som bola, aby bol za rozumnú cenu.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som na podobnú otázku odpovedala. Spomínam v nej kočíky, ktoré by som odporučila aj Tebe, takže Ti ju sem pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally