Ktorý kočík môžem mať pre jedno dieťa a viem ho využiť aj ako súrodenecký?

Zodpovedané
26. jan 2023

Ahoj,

potrebujem radu pri výbere kočíka.

Ktorý kočík viem mať pre jedno dieťa a viem ho mať aj ako súrodenecký?

Ďakujem

Ahoj,

kategóriu kočíkov, ktoré vieš využiť ako pre jedno dieťa, tak aj pre vekovo rozdielnych súrodencom nájdeš v našej MK Kočíkopédií v modrej bunke s názvom Súrodenecký.

Najpopulárnejšie sú:

  • Bugaboo Donkey 5, ktorý na trh vyšiel pre rok 2022 pokračujúc v tradícii všestrannosti plného využitia v Mono, Duo i Twin móde, ktorú možno pomocou troch klipov roztiahnuť či zúžiť podľa potreby.

  • Cybex Gazelle S je konvertibilným kočíkom využiteľným ako v jednomiestnej verzii, tak aj vo forme dvojmiestneho tandemu.

  • Joolz Geo3 Mono je novinkou pre rok 2022. A ako aj ostatné spomenuté modely, je využiteľný pre jedno alebo dve deti.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally