Babystyle Oyster Zero Gravity Tonic verzus Carrello Bravo Plus 2023. Aké sú výhody a nevýhody týchto kočíkov?

Zodpovedané
6. dec 2023

Ahoj,

neviem sa rozhodnúť medzi kočíkmi Babystyle Oyster Zero Gravity Tonic a Carrello Bravo Plus 2023.

Aké sú výhody a nevýhody týchto kočíkov?

Ďakujem

Ahoj,

Babystyle Oyster Zero Gravity je určený pre nižších a stredne vysokých rodičov, ktorí sa pohybujú po mestskom povrchu a aj po nerovných cestách dediny. Jeho menšie kolieska sú mäkko odpružené a jednoducho ovládateľné. Jazde napomáha aj dobré ťažisko, ktoré uľahčuje zdolávanie obrubníkov. Nízka váha a výborná manipulovateľnosť umožňujú ovládanie jednou rukou. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka zaujme jednoručným zložením. Poteší aj priestranný nákupný košík, ktorý má extra vrecko na pláštenku.

Carrello Bravo Plus je možné zakúpiť iba ako samostatný športový kočík, teda bez možnosti nasadenia autosedačky – tzv. vajíčka, či hlbokej vaničky. Tým sa od Zero Gravity odlišuje v prvom rade. Je to – tzv. pokračovací športový kočík určený pre rodičov, ktorí sa pohybujú po meste a aj po nerovných cestách dediny. Jeho otočnú rukoväť je možné nastaviť do výšky 108 cm, a preto je vhodný pre stredne vysokých a vyšších rodičov. Nízka váha a výborná manipulovateľnosť umožňujú ovládanie jednou rukou. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka zaujme jednoručným zložením a rozložením. Športové sedenie je neotočné a nekorýtkového typu. To znamená, že ho možno napolohovať do úplne rovného ľahu. Sedenie patrí k tým priestrannejším na trhu (vďaka 50 cm vysokej chrbtovej opierke), preto v ňom bude mať pohodlie aj väčšie dieťa od 6 mesiacov až do konca kočíkovacieho obdobia.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally