Bude na konštrukciu kočíka Joolz Geo2 pasovať aj iná Joolz športová časť?

Zodpovedané
10. júl 2023

Ahoj,

poprosím o radu.

Bude na konštrukciu kočíka Joolz Geo2 pasovať aj iná Joolz športová časť?

Aj s rámom, napríklad z Joolz Day.

Ďakujem

Ahoj,

nadstavby (hlboká vanička / športové sedadlo) kočíkov značky Joolz sa nedajú nasadiť na inú ako určenú konštrukciu. Čiže Geo nepasuje na Day či Hub. Ani naopak.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally