Bude pasovať strieška z Bugaboo Cameleon 3 na Bugaboo Cameleon?

Zodpovedané
18. jan 2022

Ahoj,

kupujeme kočík Bugaboo Cameleon, ale nemá predĺženú striešku. Nasla som tu na MK predĺženú, ale je na nej Bugaboo Cameleon 3.

Bude nám taká strieška pasovať?

Za odpoveď ďakujem

Ahoj,

mám pre teba potešujúcu správu. Striešky Bugaboo Cameleon a mladšieho kolegu Bugaboo Cameleon 3 sú navzájom kompatibilné. Takže hravo do kúpy. Pozor však pri nasádzaní, aby si si nedoplietla vkladané časti. Neviem, či ju kupuješ ako komplet alebo iba poťah. Môže sa stať, že sa ti bude zdať, že nepasuje.

Bugaboo Cameleon

Bugaboo Cameleon 3

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally