Budú kolieska z kočíka Joolz Day3 pasovať na Joolz Day?

Zodpovedané
12. sep 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom koliesok. Nové kolesá na kočík Joolz Day sú už nezohnateľné.

Budú pasovať aj z kočíka Joolz Day3?

Ďakujem

Ahoj,

podľa ich priemeru (18 cm) a rovnakého sruhu penového materiálu by mali byť rovnaké. Teda kolieska z modelu Joolz Day3 by mali pasovať na Joolz Day a aj Joolz Day2.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally