Bugaboo Fox 5 verzus Joolz Day+. Ktorý z nich je lepší?

Zodpovedané
30. aug 2023

Ahoj,

vyberáme kočík pre druhé bábätko. Páči sa nám Bugaboo Fox 5 a Joolz Day+. Bola by som rada, aby bol kočík po zložení menší, mal UV clonu (ako má Joolz na zips), dlhú striešku a mal dobre odvetrávanú vaničku.

Prípadne si rada nechám odporučiť aj iný kočík, ideálne so športovým sedením do úplného ľahu.

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala, tak Ti ju sem pripínam:

Novší Bugaboo Fox 5 vyšiel na trh vo februári 2023. Od svojho predchodcu Bugaboo Fox 3 sa líši jednoručným zložením aj nastavením teleskopickej rukoväti, väčšími kolesami, možnosťou predĺženia opierky nôh, objemnejším nákupným košíkom, vylepšeným uhlom rukoväti a odolnejším materiálom poťahov.

Odporúčam Ti pozrieť si aj kočíky pre vyšších rodičov, ktore sú vhodné do mesta a aj na lahší terén – Easywalker Jimmey či bratský model Easywalker Harvey5. Zároveň spĺňajú požiadavku clony, ktorá je podobná Joolz kočíkom.

Tu sa zároveň dostávame k dôležitému kritériu – výber typu sedadla. Poznáme dva základné typy – korýtkové alebo s rovným ľahom. Viac o nich sa dočítaš v mojej nedávnej odpovedi, kde som tieto kočíky porovnávala:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally