Je lepšia voľba Joolz Day+ alebo Bugaboo Fox3?

Zodpovedané
8. sep 2022

Ahoj,

rozhodujem sa medzi dvomi kočíkmi: Joolz Day+ a Bugaboo Fox 3.

Väčšinou budeme chodiť po meste (sídlisku), nevylučujem ani občasný nerovný terén. Ide nám hlavne o ľahké poskladanie, praktickosť, ľahkosť kočíka, kvalitu a odpruženie. Dôležité je, aby zaberal čo najmenej miesta v kufri. Bábätko bude decembrové.

Pri Joolz sa bojím, že bude malý - úzky.

Ktorý by bol teda vhodnejší?

Ďakujem

Ahoj,

na rovnakú otázku som nedávno odpovedala:

Aj Tebe odporúčam skôr Bugaboo Fox 3 ako Joolz Day+.

Zhodnotenie Tvojich kritérií:

  • Nižšia váha, jednoznačne Fox 3.
  • Jednoduchšie polohovanie chrbtovej opierky jednou rukou, tiež Fox 3.
  • Fox 3 tiež zložíš s nasadením sedadlom v akomkoľvek smere. Nie síce jednoručne, ale túto funkciu nemá ani Joolz. Ten zložíš s nasadením sedadlom iba v jednom smere.
  • Celkové rozmery po zložení majú skoro úplne rovnaké.
  • Odpruženie má lepšie Fox 3, pretože ho má dvojité.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally