Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

Rovno skočím k ABC Design Viper 4, ktorý, ak ho chceš sama, prípadne aj často nakladať do auta, tak umrieš 😀 je to odolný, všestranný kočík, ale ťažký, ťažký, ťažký, a aj keď dobre ovládateľný na každom povrchu, pri sedadle v ľahu v protismere je to ťažšie. Ja osobne by som, ak si na to plus mínus sama, tento model vylúčila.

Čo sa Cam Dinamico Up týka, podľa mňa je to fajn, vydarený kočík s pár muchami - najmä športiak, pre malé dietko, je možno trochu moc. Je to tiež kočík nižší, a aj keď zvládne rôzne povrchy, kvôli predným kolesám vyslovene terénny nie je.

Jednoznačne zváž skôr ABC Design Salsa - vo viacerých predajniach je teraz trojkombinačný set v akciovej ponuke (https://www.heureka.sk/?h[fraze]=ABC+Design+SET... na výber je viac farieb), okolo 600 eur. Kočík je podstatne ľahší (pod 12 kg), výborne pruží a vďaka celkovému prevedeniu tak dá aj terén, napriek chýbajúcim nafukovacím kolesám. V ponuke existuje aj verzia Salsa Air - no ten je, i v akciovom, v sete za cca 700 (https://www.mravcek.eu/kategoria/kociky/kombino...).

Kinderkraft Prime, napriek poľskému pôvodu, je jedným z tých lepších lacnejších kočíkov, ktorý naviac ani nie je taký ťažký (12 kg), takže aj ten by mohol stáť za pozornosť.