Cybex Balios S Lux - je to vhodná dostupnejšia alternatíva pre druhé dieťatko (k Joolz Day 3, ktorý mi nevyhovuje?)

Zodpovedané
29. okt 2020

Ahoj Eli,

mám doma ročné bábätko a v júni čakám ďalšie. V súčastnosti mám Joolz Day 3, s ktorým ale nie som spokojná. Je veľmi ťažký, odiera sa a mňa každý pohľad naň bolí - a hlavne je to korýtko, ktoré už nechcem. Bývam na vyvýšenom poschodí bytovky a Joolz mi bolo ľúto nechávať na chodbe - preto teraz hľadám o niečo lacnejší, trochu ľahší, ale stále moderný kočík. Zvažujem Cybex Balios S Lux - čo si o ňom myslíš?

Pripadne máš nejakú podobnú alternatívu?
Ďakujem

Ahoj,

ak riešiš hlavne váhu a dostupnosť kočíka s tým, aby ti ho nebolo ľúto nechávať na chodbe, Cybex Balios S je pomerne dobrá voľba.

Cybex Balios S

Ešte by pravdu povediac mohol byť trošku ľahší a skladnejší, ale po tvojom Day 3 to určite bude odľahčenie.

Joolz Day3

Napadá mi ešte ľahší Bbaby Design Smooth (len 8,9 kg, a pritom vanička je ozaj super veľká!) ako alternatívu, ak by si chcela ísť s cenou a náročnousťou ešte trochu nižšie (za cenu aj nižšej váhy). Ja by som asi aj do tohto šla a neskôr radšej kúpila nejaký kvalitnejší neotočný ľahký športiačik.

Baby Design Smooth

Moon No. One je ďalšia z ľahkých a dobre vyzerajúcich noviniek, čo sú cenovo nižšie ako Joolzy.

Moon No. One

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli