Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dá sa dokúpiť a vymeniť strieška a poťah na Quinny Buzz Xtra 4 2016?

Zodpovedané
19. okt 2021

Ahoj,

chcela by som vymeniť striešku a poťah na kočíku.

Dá sa dokúpiť a vymeniť strieška a poťah na Quinny Buzz Xtra 4 2016?

Ďakujem

Ahoj,

určite skús osloviť priamo predajcov (e-shopy) Quinny Buzz Xtra 4. Hlavne tých väčších, ktorí ponúkajú aj opravu kočíkov a náhradné diely na svojich stránkach.

Quinny Buzz Xtra 4

Quinny Buzz Xtra 4 je vyšší terénnejší model obľúbeného štvorkolesového Quinny Buzz 4. Je odvodený od trojkolky Quinny Buzz Xtra, na ktorý ho môžeš zmeniť, ak prednú nápravu s oddelenými kolesami nahradíš dokúpiteľným predným dvojkolesom. Oproti staršiemu modelu má predné kolesá väčšie už v základnej výbave. Nafukovacie pneumatiky na všetkých kolesách tiež nahrádzajú chýbajúce odpruženie. Pomerne širokú konštrukciu po novom môžeš skladať aj s nasadeným sedadlom. Pri rozkladaní sa sama hydraulicky zdvihne. Nákupný košík je vyrobený zo zladenej textílie namiesto sieťky a je naviac o niečo väčší. Jeho odkladací priestor môžeš ešte zväčšiť voliteľným buzzboxom pripevniteľným na konštrukciu.

Korýtkové sedadlo je vhodné od približne šiestich mesiacov dieťaťa. S dokúpiteľnou vyrovnávacou vložkou z pamäťovej peny ho však môžeš využívať prakticky od narodenia. V smere k rodičovi sa dá nakloniť do dvoch polôh - ľahu a poloľahu. Úplne sedieť môže dieťatko iba v smere jazdy. Pred slnkom je ochránené lepšie vďaka zväčšenej predĺžiteľnej strieške bez okienok. Ku kočíku je v ponuke skladacia hlboká vanička Tukk Folding Carrycot, sedieť však bude aj klasická vanička Dreami. Pomocou adaptérov môžeš na konštrukciu nasadiť aj autosedačku. Buzz Xtra 4 v roku 2015 nahradil takmer totožný Quinny Buzz Xtra 4 2.0 s vylepšeným systémom skladania, nenafukovacími pneumatikami plnenými penou a tichšou strieškou.

Takýto predajca ti vie zohnať aj náhradné diely v podobe striešky a poťahu.

Priamo na ich hlavných stránkach takéto maličkosti uvedené určite nebudú. Skôr sa vyžiadavajú na objednávku.

Takže sa nenechaj odradiť ak ich nenájdeš na ich hlavných stránkach. Dopytuj sa po nich mailom alebo okienkom, ktoré vie vyskočiť pre rýchlu komunikáciu.

Ja to tiež tak robím 🙂

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.


Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally