Dajú sa spojiť spojkou dva kočíky Cybex Eezy S+?

Zodpovedané
4. júl 2023

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom možnosti spojiť dva kočíky.

Dajú sa spojiť dva kočíky Cybex Eezy S+ nejakou spojkou pre súrodencov?

Ďakujem

Ahoj,

áno, takéto riešenie spojenia dvoch kočíkov a nielen Tvojich Cybex Eezy S+ existuje.

Prečítaj si odpoveď, ktorú Ti sem pripínam pre inšpiráciu. V nej som takéto spojenia kočíkov podrobnejšie opísala:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally