Dajú sa spojiť dva kočíky Zopa Move?

Zodpovedané
2. dec 2022

Ahoj,

práve som dočítala Tvoj článok o kočíkovej spojke a cítim sa ako keby som práve objavila Ameriku. Máme dva kočíky Zopa Move. Doteraz sme kočíkovali dvaja, ale manželovi končí materská, preto už na to budem sama. Nový kočík kupovať nechceme, keďže sa mi pozdáva iba sedenie vedľa seba a všetky súrodenecké mi prídu malé. Je zima a potrebujem tam zmestiť 1,5-ročnú dcérku so zimným fusakom.

Dajú sa spojiť dva kočíky Zopa Move?

Ďakujem

Ahoj,

áno, takéto riešenie spojenia dvoch kočíkov a nielen Tvojich Zopa Move existuje.

Sama som ho tu v mojej poradni už viackrát mamičkám odporučila. Najlepšie sa spájajú kočíky rovnakého modelu, ale dajú sa takto spojiť aj kočíky rôznych modelov a rôznych značiek.

Na výber máš:

  • Spojku od značky Inglesina - kupuješ po 1 ks.
  • Spojku od značky Leclerc - kupuješ ako sadu 3 ks.
  • Spojka od iných značiek - väčšinou kupuješ ako sadu 3 ks.

Na spojenie dvoch kočíkov potrebuješ 3 ks spojok, pretože uchytávaš 3 body konštrukcie.

S dvomi takto spojenými kočíkmi sa manipuluje rovnako ako so súrodeneckým, či kočíkom pre dvojičky. Je tu však jedno plus a to, že po čase (pri vekovo rozdielnych súrodencoch) stačí používať, už iba jeden kočík. Alebo si kočíky môžu partneri na prechádzke rozdeliť.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally