Dcérka nechce ležať v kočíku. Vyrieši korýtkový kočík náš problém?

Zodpovedané
26. júl 2021

Dobrý deň,

mám dcérku, ktorá váži 7300 g a meria 70 cm. Nechce ležať vo vaničke. Vozíme sa vo vajíčku.

Existuj kočík na štýl Cybex Balios M?

Vyrieši korýtkový kočík náš problém?

Ďakujem

Ahoj,

či vyrieši korýktový kočík tvoj problém ti nedokážem zodpovedať, keďže aj rady odborníkov sa v tomto smere rozchádzajú. Každé dieťa je iné a vyhovuje mu iný typ ležania, či dokonca nosenia v ergonomických nosičoch, či šatkách.

Z mojich skúseností môžem povedať, že väčšinou deti vždy do 7 - 8 mesiaca boli vozené vo vaničke. A vajíčko sme využívali na prevoz autom, resp. na krátke chvíľky, keď sme sa potrebovali na 10 - 15 minút niekde zastaviť. A prekladať ich a budiť sa mi zdalo zbytočné.

Kočíky podobné Cybex balios M

Stokke xplory

Stokke Xplory

Joolz Day 3

Joolz Day3

Concord Neo

Bugaboo Cameleon

Britax B-Motion 4 Plus

A veľa ďalších.

Ak som nezodpovedala na tvoju otázku, napíš mi opäť a buď prosím ťa viac konkrétnejšia a ja sa ti pokúsim pomôcť.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally