Easywalker Jackey verzus Easywalker Miley2. Ktorý je vhodnejší na častú cestu lietadlom a následné bežné používanie?

Zodpovedané
26. jan 2023

Ahoj,

dcéra má 5 mesiacov a v jej 7. mesiacoch budeme letieť do zahraničia. Nebude to jedinýkrát, absolvujeme ešte veľa ciest lietadlom.

Uvažujem medzi Easywalker Jackey a Easywalker Miley2.

Ktorý kočík na cestovanie a prípadné aj domáce používanie je lepší a praktickejší?

Aké sú plusy a mínusy?

Ďakujem

Ahoj,

Easywalker Jackey bol navrhnutý pre mestský život, zatiaľ čo Easywalker Miley2 je ideálny pre mestský život a na cestovanie.

Easywalker Jackey bol navrhnutý tak, aby držal krok s rýchlym tempom života v meste. Tým uľahčuje život zaneprázdneným rodičom. Vie sa jediným stlačením tlačidla poskladať do kompaktného, ​​ľahkého a samostatne stojaceho kufríka. Má čistý a jednoduchý dizajn. Je flexibilný ako to potrebuješ pre Tvoje veľké aj malé dobrodružstvá. Môžeš si o ňom prečítať moju podrobnú recenziu, ktorá Ti môže pomôcť pri rozhodovaní.

Easywalker Jackey:

  • Kočík s hmotnosťou iba 7,5 kg s odpružením štyroch kolies.
  • Má predlžovaciu XL slnečnú striešku s UPF 50+ ochranou.
  • Opierka nôh je výškovo nastaviteľná.
  • Kočík má nastavenie sedadla jednou rukou.
  • Je tiež kompatibilný s autosedačkami (vyžaduje dodatočný adaptér na autosedačku).
  • Súčasťou balenia je pláštenka a cestovná taška.
  • Veľký košík pod sedadlom pojme všetko, čo potrebujete na deň s dieťaťom.

Easywalker Miley2 bol zase navrhnutý pre rodičov, ktorí milujú cestovanie. Vďaka svojmu elegantnému a sofistikovanému dizajnu je ideálnym spoločníkom na cestu lietadlom, vlakom alebo automobilom. Jednoručne sa zloží do úhľadného samostatne stojaceho obalu pre ľahkú prepravu.

Easywalker Miley2:

  • Najľahší a najkompaktnejší kočík, váži len 7 kg s odpružením štyroch kolies.
  • Má integrovaný ramenný popruh - ideálny na cestovanie.
  • Súčasťou je aj praktická pláštenka a cestovná taška.
  • Veľká rozťahovacia strieška kočíka ponúka ochranu UPF 50+.
  • Do 18-litrového nákupného košíka sa zmestí množstvo cestovných potrieb.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally