Easywalker Jackey XL, Elodie Details Mondo verzus Hauck Travel N Care Plus. Ktorý je najvhodnejší pre 2-ročného syna?

Zodpovedané
10. jan 2024

Ahoj,

hľadám cestovný kočík, ktorý ide do úplného ľahu, je ľahký a donesiem ho aj v ruke po zložení. Syn bude mať už 2 roky, takže ho potrebujem len na výlety, dovolenky. Plus, aby sa mohol aj vyspať, keď niekde budeme. Musím zvládnuť horší terén.

Teraz mám Cybex Talos S Lux a som s ním veľmi spokojná, ale hľadám niečo menšie.

Čo som pozerala, tak najviac sa mi pozdával Easywalker Jackey XL, Elodie Details Mondo a Hauck Travel N Care Plus.

Aký je Tvoj názor na mnou vybraté kočíky?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

na veľmi podobné otázky som v poradni nedávno odpovedala, tak Ti ich sem pripnem:

Ak chceš s kočíkom prejsť aj nerovnejšie povrchy, tak jednoznačne odporúčam model Easywalker Jackey XL. Je to kočík, ktorý je vhodný ako na cestovanie a časté presuny autom, tak aj ako pokračovací kočík pre staršie dieťa, ktorému vďaka svojej priestrannosti vydrží až do konca kočíkovacieho obdobia. Výška fixnej rodičovskej rukoväte sedí skôr vyšším rodičom. Pre tých s nižšou postavou je určený bratský model Easywalker Jackey. Nízka hmotnosť, ľahká manipulovateľnosť a odpružené veľké kolesá mu zaručujú veľmi dobré jazdné vlastnosti.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally