Nuna TRVL, Easywalker Jackey verzus Hauck Travel N Care Plus. Ktorý z nich je vhodný do lietadla a aj domáce použitie?

Zodpovedané
14. feb 2023

Ahoj,

páčia sa mi nasledovné kočíky: Nuna TRVL, Easywalker Jackey a Hauck Travel N Care Plus.

Ktorý odporúčaš aj do lietadla na dovolenku?

Nie sme cestovní maniaci. Takže aj väčšinou na používanie doma - kočíkovanie po dedine. Plus často chodíme do mesta a cestujeme aj k starým rodičom.

Môžeme kúpou cestovného kočíka vymeniť náš Bugaboo Fox 2?

Ďakujem

Ahoj,

ak pravidelné používanie na dedine a ako plnohodnotný kočík, tak by som vyradila kočíky Nuna TRVL a Hauck Travel N Care Plus. Majú menšie kolieska. No hlavným dôvodom vylúčenia je ich penový materiál, ktorý sa rýchlo opotrebúva na nerovnom povrchu.

Osobne som v dedinskom prostredí testovala kočík Easywalker Jackey a napísala o ňom podrobnú recenziu. Najlepším odpruženým kandidátom je určite on! No viem, že výrobca pozmenil materiál kolies z pôvodných tvrdených za mäkkšie penové. Takže ak máš na dedine kamienkový povrch, kúpila by som skôr bazárový ako nový.

Ak chceš niečo na spôsob Jackey, tak si určite pozri nový MoMi Estelle Dakar, ktorý má priemer zadných kolies až 21 cm. Po zložení do kompaktných rozmerov ho môžeš za sebou ťahať ako kufor.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally