Elodie Details Mondo verzus Mamas&Papas Airo. Ktorý je lepší?

Zodpovedané
24. aug 2023

Ahoj,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Z Tebou odporúčaných kočíkov sa mi najviac páči Elodie Details Mondo a Mamas&Papas Airo.

Ktorý z nich je lepší a prečo?

Ďakujem

Ahoj,

Mamas&Papas Airo je ľahučký a subtílny cestovný kočík pre rodičov, ktorí chcú cestovať pohodlne a naľahko. Má ultra kompaktný tvar, ktorý je po zložení praktický pre prevážanie v aute, na cestovanie lietadlom i pre uloženie kočíka doma. Kočík ľahko zložíš jednou rukou a vďaka popruhom je možné ho prenášať na chrbte ako batoh, alebo cez rameno ako tašku. No na bežné používanie v meste by som ho nevyužívala. Taktiež sa mi zdá problematickou poloha ľahu, pri nej totiž strieška zasahuje rodičom do priestoru pohybu nôh pri chôdzi.

Osobne by som Ti skôr odporučila Elodie Details Mondo, ktorý je o 1 kg ľahší a po zložení má menšie rozmery ako Airo. Naviac má odolnejšie kolesá z tvrdenej gumy a striešku väčších rozmerov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally