Espiro Wave, Carrello Bravo verzus Carrello Delta. Ktorý má najlepšie kolesá a je vhodný do snehu?

Zodpovedané
29. sep 2023

Ahoj,

rozhodujem sa medzi kočíkmi Lionelo, Espiro Wave, Carrello Bravo a Carrello Delta.

Ktorý kočík sa hodí na sneh a má nehrkajúce kolesá?

Ktorý má výšku rukovätu pre stredne vysokých rodičov?

Ďakujem

Ahoj,

škoda, že si neuviedla bižšiu špecifikáciu terénu, v ktorom sa budeš s kočíkom pohybovať.

Čo sa výšky týka, tak vďaka výške rodičovskej rukoväte a výške umiestenenia nadstávb na konštrukcii kočíka všetky modely sú vhodné pre stredne vysokých rodičov,

Carrello Delta je kočík, ktorý má pevnú rodičovskú rukoväť vo výške 102 cm. Má odlolnejšie kolesá z termoelastickej gumy (TPR). Priestorom sedadla je najmenším a zároveň váhovo najľahším kočíkom, pretože je to cestovný typ kočíka.

Carrello Bravo je na tom podobne ako Delta. Tiež je to cestovný typ kočíka, ktorý má najmenej odolné penové kolesá. Takže ak sa často pohybuješ po kamienkovom povrchu. Tento model kočíka Ti neodporúčam.

Espiro Wave je mestský typ kočíka, ktorý si hravo poradí aj s nerovnejším dedinským terénom. Zaujme moderným dizajnom, dostupnou cenou, jednoručným zložením, odolnými nenafukovacími kolesami plnenými penou a dobrým odpružením. Zaujme dostatočne priestranným sedením s možnosťou úplného ľahu. Rukoväť je možné nastaviť do výšky 104 cm, preto je vhodný pre nižších a stredne vysokých rodičov.

Ak hľadáš priestranný a odolný mestský kočík, ktorý má po zložení celkom kompaktné rozmery a potrebuješ odolné kolesá, ktoré si hravo poradia aj s občasným nerovným terénom, tak Wave bude pre Teba najlepšiou voľbou.

Značka Espiro je poľský výrobca kočíkov, autosedačiek, cestovných postieľok a ohrádok pre deti. Spolu so značkami Baby Design a Bomiko patrí pod Baby Design Group. Kočíky a aj ostatné produkty značky Espiro sa vyznačujú výraznou farebnosťou, funkčným dynamickým dizajnom a dobrým pomerom kvality a ceny.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally