Existuje 2-kombinácia, ktorá je kompatibilná s vajíčkom Cybex Aton 5?

Zodpovedané
25. okt 2023

Ahoj,

hľadám 2-kombináciu na dedinu. Prezrela som rôzne diskusie a neviem si rady. Dieťa je už týždeň na svete a ja stále nemám kočík. Zatiaľ máme starý športový Babystyle Oyster Zero, na ktorý sme kúpili hlbokú vaničku. To je len dočasné riešenie. Mala som hlboký kočíky z druhej ruky a nedisponoval špeciálnymi funkciami. Akurát mal perfektné kolieska do terénu a za to som bola vďačná.

Bývame na dedine, rozbité cesty, svah.

Moje požiadavky:

  • veľké kolieska, najlepšie 4, ktoré prejdú skoro všetko,
  • polohovateľný matrac,
  • polohovateľná rúčka výhodou - ja mám 168 cm, muž 185 cm,
  • kompatibilný s vajíčkom Cybex Aton 5,
  • veľká vanička, nakoľko už teraz mám veľké dieťa - 4 kg a 50 cm,
  • veľká strieška,
  • 2-kombinácia,
  • ďalšie vymoženosti si dám poradiť,
  • cenovo 500 - 600 EUR (v krajnom prípade do 800 EUR),
  • páčia sa mi kočíky Venicci, ale nevidela som recenzie.

Ďakujem

Ahoj,

na veľmi podobnú otázku som nedávno odpovedala. Sú v nej spomenuté kočíky ako sú Espiro Miloo, Venicci Tinum Upline alebo aj korýtkový Easywalker Harvey3, ktoré by som odporučila aj Tebe. Pripínam Ti ju sem, aby som sa neopakovala:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally