Existuje kočík podobný Babyzen Yoyo 2, ktorý má bežne veľké kolesá?

Zodpovedané
11. nov 2023

Ahoj,

páči sa mi kočík Babyzen Yoyo 2.

Existuje nejaký kočík podobný Babyzen Yoyo 2, ale s bežne veľkými kolesami (penové, nafukovacie)?

Veľmi sa mi páči ten koncept, že sa každá časť dá krásne skladne zložiť a nezaberá nikde veľa miesta v aute, doma, pri presunoch a dá sa použiť od narodenia.

Ďakujem

Ahoj,

je potrebné si uvedomiť, že Babyzen Yoyo 2 je moderný a dizajnový cestovný kočík pre rodičov, ktorí sa pohybujú prevažne v mestskom prostredí. Vďaka nižšie položeným nadstavbám a pevnej rukoväti do výšky 106 cm je vhodný pre nižších až stredne vysokých rodičov, ktorí zároveň ocenia aj ultranízku hmotnosť a jednoduchú manipuláciu umožňujúcu ovládanie jednou rukou. Zaujme tiež jednoduchým zložením a prenosom na ramene. Športové sedenie je možné napolohovať do poloľahu a po pripojení hlbokej vaničky či autosedačky je možné kočík využívať od narodenia až do konca kočíkovacieho obdobia.

Keďže nepíšeš do akého terénu kočík potrebuješ, neviem Ti pomôcť, aj keď na trhu je dosť typov skladných kočíkov určených pre použitie v rôznych terénoch.

Napríklad kočík Cybex Eos Lux je určený pre stredne vysokých a vyšších rodičov, ktorí sa pohybujú po rovnejšom mestskom povrchu. Aj napriek vyššej váhe 11,6 kg sa s ním výborne manipuluje jednou rukou. Pokračuje v tradícii sedadla typu 2v1, ktoré možno jednoducho zmeniť na praktickú a pohodlnú hlbokú vaničku. Zároveň táto funkcia rodičom šetrí miesto pri jeho uskladnení.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally