Existuje kvalitný kočík v bledoružovej farbe?

Zodpovedané
3. okt 2022

Ahoj,

čoskoro sa mi narodí dcérka a hľadám pre ňu kočík.

Pri prvom synovi som mala veľa kočíkov a najviac sa mi osvedčil Joolz Hub. Teraz som vybrala Joolz Hub+, ktorý má jeden mini nedostatok. Veľmi by som chcela kočík v bledoružovej farbe.

Na predajni som skúšala Cybex Priam, ale ten ma vôbec neoslovil, hoci mali krásnu limitku v tej farbe.

O Joolz Day+ viem, že je v ružovej, no pre mňa je podstatné, aby športová časť išla do ľahu. Nechcem korýtko. Ak by si našla kočík s hlbokou vaničkou, športovou časťou na štýl Joolz Hub+ v ružovej, budem veľmi rada. Cenový limit nemám. Stačí, keď prejde po bežných cestách v meste, nejaká "imidžovka".

Po synovi mám ešte Joolz Aer, na ten som už dokúpila vaničku a do terénu Thule UG2.

Ďakujem

Ahoj,

limitiek podobných kvalitou Joolz Hub+ alebo Cybex Priam 4 je málinko pre ich výnimočné typy špecificky tvarovaných konštrukcií.

Väčšinou trh ponúka sýtejšie odtiene ružovej. Napríklad luxusný kočík Nanán Chiara Ferragni.

Na našom trhu sa skôr pohybujú kočíky klasickej konštrukcie. Z tých kvalitnejších a v bledoružovej farbe uvediem pre príklad Tutis Viva4.

Ak chceš zaujať miernym retro štýlom, tak si pozri model Jasmine Camino Classic.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally