Existuje športový kočík s originál fusakom doň?

Zodpovedané
11. jan 2021

Ahoj,

chcela by som sa spýtať, ci vôbec existuje nejaký športový kočík s originálnym fusakom.

Ďakujem

Ahoj,

kopa značiek má originálne fusaky ku kočíkom, alebo minimálne radám kočíkov. Príkladom sú korýtka značiek Joolz, Bugaboo, Quinny a ABC Design má svoje fusaky.

Britské Cosatto tiež k viacerým setom dáva aj zladený originál fusak ku kočíku. A teda, ešte aj niektoré poľské značky dodávajú aj fusak do komplet setu kočíka, napríklad Baby Design.

Pravda ale tiež je, že tie lacné fusaky nie vždy stoja za veľa alebo sedia lepšie než dobre vybratý kvalitný fusak. Takže vyslovene hľadať kočík podľa toho, či je k nemu originál fusak, za mňa nie je super prístup. Lebo možno ti super sadne fusak,a le kočík vlastnosťami nie. Radšej mať dobrý kočík, a kúpiť hoc aj drahý, ale dobrý fusak s Lkovým sedom ideálne, plus systémom uchycovania o opierku tak, aby sa ti nešmýkal, pekne sedel a ideálne aj vizuálne aby sadol “do rany”.

Mne takto vyhovovali Lodger (najmä Bunker) fusaky, ale mnohým aj Elodie Details, Bjallra, príp. Bugaboo (aj do iných ako BGB kočíkov) fusaky. Ale asi treba kutrať, zistiť čo sa ti páči a dôjsť na to tak. Skôr možno výpredaje a bazárovky a kľudne potom predaj a vymeň. Inak asi “perfect fit” nenájdeš.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli