Hlboký/kombinovaný kočík pre májové bábätko - čo najľahší, no do terénu. Baby Design Husky?

Zodpovedané
3. jan 2020

Ahoj,

potrebovala by som poradiť ohľadom kočíka pre bábätko, ktoré sa narodí koncom mája. Mám predbežne vybratý Baby Design Husky. Ale stále ešte rozmýšľam. Potrebujem aby bol aj do terénu, a čo najľahší, ľahké skladanie, odobratie vaničky, určite 4 kolesá.

Ďakujem.

Ahoj,

jedna z tvojich podmienok je, aby bol ľahký.

Asi ťa potom sklamem, lebo Baby Design Husky s bez deka 15 kilogramami nie je ľahký ani náhodou. Odoberanie vaničky nie je nijaký zásadný problém a skladanie je ok tiež, ale po poskladaní nie je nejak kompaktný - kufor ti zaberie. Ja len, že kočík, na svoj typ a cenovú kategóriu, je to fajn, aj terén dáte, ale ľahký ani skladný nie je. Je to robustný poľský kombinovaný model.

Baby Design Husky

Ľahký a do terénu - to je ťažko. Tak to veľmi nefunguje. Ja by som pozerala možno po Concord Wanderer - o kilo a pol ľahší, skladnejší, a je to praktický kočík.

Concord Wanderer

Asi o čosi drahší, ale na kiido nájdeš aj výpredajové - outletové kúsky. Aj Moon Style či ABC Design Salsa viem odporučiť, ak hľadáš niečo schopné no ľahšie (oba vo verzii so sedadlom pod 12 kg, čo je skvelé).

Moon Style

ABC Design Salsa 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli