Je kočík Venicci Tinum Upline kvalitný?

Zodpovedané
2. feb 2023

Ahoj,

pre moju malú princeznu mám vyhliadnutý kočík Venicci Tinum Upline.

Bude pre mňa ako pre prvorodičku vhodný na behanie po dedine?

Termín mám 27.4.2023 Podľa popisu aj videí sa mi veľmi páči a myslím, že bude aj kvalitný a cenovo pre mňa dostupný.

2-kombinácia 879 eur a o 100 eur navyše mi vedia dať aj autosedačku. Bola som sa pozrieť na tento kočík v Trnave, kde ho majú za 880 eur a naživo je ešte krajší. Som z neho hotová, ale nejde mi samozrejme len o výzor kočíka. Pán nám ukázal ako sa skladá a aj všetko. Predávajú ho ako 2-kombináciu, no na tejto stránke som našla aj s autosedačkou.

Aký je Tvoj názor na tento kočík?

Máme kúpiť rovno 3-kombináciu?

Ďakujem

Ahoj,

osobne Venicii Tinum Upline a aj jeho bratský model Venicci Tinum 2.0 v poradni často odporúčam.

Pozerala a čítala som o ňom veľa recenzií či diskusií, ktoré sú väčšinou pozitívne. Objavujú sa aj reklamácie pôvodného modelu Venicci Tinum, ktoré však výrobca odstránil pri dizajnovaní nových kočíkov. Reklamácie tu boli, sú a aj budú. Občas sa proste stane, že sa na trh dostane "chybná" várka kočíkov. Tak to bolo aj pri staršom ročníku Venicci Tinum. Podobne to bolo aj pri konštrukciách Cybex Priam 3 (rok 2021), ktoré boli tiež často reklamované. Takže by som sa na to pozerala s nadhľadom.

Venicii Tinum Upline je ľahkým a praktickým cestovným modelom kočíka, ktorý je určený pre vysokých rodičov. Vďaka jeho nastaviteľnému odpruženiu a gélom plneným kolesám je určený do mesta a aj na dedinu. Má veľa moderných vychytávok. Napr. magnetický 5-bodový bezpečnostný pás či pamäťové tlačidlá, ktoré umožňujú odpojiť hlbokú vaničku a sedadlo športovej časti jednou rukou. Skladanie Upline je rýchle a jednoduché. Zvládneš ho jednou rukou a má aj popruh na prenášanie.

Pripájam Ti aj moje nedávno zodpovedané otázky, kde Upline porovnávam s inými kočíkami, pre Tvoju inšpiráciu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally