Je lepší Greenton Upp Reversible, alebo Classic ?

15. apr 2019
Ktorý je lepší? 🙂
Ahoj!

Keďže sa síce jedná o jeden kočík, ale dva rôzne “typy”, nedá sa tak úplne povedať, že jeden je “lepší”. Je to veľmi závislé od toho, aké dieťatko v ňom plánuješ kočíkovať.

Ak sa jedná o dieťatko menšie, drobné prípadne také, čo prechádza z hlbokej vaničky na športový kočík, vhodnejší bude Greentom Upp Reversible. Je to kvôli otočnému korýtkovému sedadlu, ktoré možno sklopiť hlbšie než to klasické, a tiež v prípade potreby vyrovnať univerzálnou vložkou/vkladkou. Je to super aj kvôli obmedzenejšiemu priestoru, ktoré malé deti upokojuje, Lkovému sedeniu, v ktorom sa menej šmýkajú, a tiež bondingu s rodičom v protismere. Takže ak máš malé dieťatko a rozmýšľaš, čo vybrať, začala by som asi skôr Reversible verziou.

Ak hovoríme už o dieťatko staršom, samostatne sediacom, priestor zaberajúcom, Greentom Upp Classic je lepším spoločníkom. Sedák ide sklopiť, ale nie úplne do rovného ľahu. Ponúka kopu kopu priestoru, ale nedá sa otočiť. Takže prechádzyk so starším dieťatkom, prípadne skladanie tejto kofigurácie budú s Classic jednoduchšie.

Nezabudni ale, že ak potrebuješ napríklad Reversible verziu, ale rátaš s tým, že neskôr by ste prešli na Classic, jednoducho predsa neskôr dokúpiš textílie Classic sedáku (nie je potrebné kupovať celý nový kočík). Aj opačne to platí - ku Classic verzii vieš v príapde, že si zistila, že predsa len potrebuješ Reversible, otočnú nadstavbu dokúpiť. Takisto je u Reversible sedadla možnosť navliecť textílie vaničky - pre tie najmenšie deti. Je to super výhoda Greentom-u - je prudko variabilný. Akurát si teda pri viacerých možnostiach priplatíš.
Polož anonymnú otázku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli