Je lepší kočík ABC Design Salsa 4 Air Dolphin Diamond alebo Cybex Talos S Lux?

Zodpovedané
17. mar 2021

Dobrý deň,

rozhodujem sa medzi dvomi kočíkmi.

Je lepší kočík ABC Design Salsa 4 Air Dolphin Diamond alebo Cybex Talos S Lux?

Ďakujem

Dobrý deň,

z hľadiska kvality sú kočíky porovnateľné.

Abc Design Salsa 4 Diamond má nafukovacie kolesá a veľmi dobre odpruženú konštrukciu. To z neho robí kočík vhodnejší do väčšieho terénu. Komponenty ako hlboká vanička a športová časť sú priestranné a športová časť je samozrejme reverzná. Samotný kočík patrí k vyššie položeným a teda vhodným aj pre vyšších ľudí.

Cybex Talos novinka 2021 je odpružený kočík. Jeho veľkým plusom je možnosť zložiť športovú časť spolu s podvozkom,čo Vám ušetrí čas a miesto v aute.
Kočík Talos je oproti Salse už na pohľad kompaktnejší. Komponenty ako hlboká vaňa a športová časť sú menšie.

Cybex Talos S Lux 2020

Oba modely sa zaradujú medzi vyššiu triedu kočíkov, závisí na Vás čo konkrétne na kočíku preferujete.

S pozdravom
Kociky.sk