Je lepší kočík Babystyle Oyster Zero, Petite&Mars Royal alebo Baby Design Wave?

Zodpovedané
6. máj 2022

Ahoj,

dcérka má 6 mesiacov a hľadáme správny kočík. Veľa cestujeme, takže musí byť spratný. Veľa chodíme po mestskej dlažbe a dcérka rada spinká počas kočíkovania.

Páči sa mi Babystyle Oyster Zero, Petite&Mars Royal a Baby Design Wave.

Ktorý z nich je najlepší?

Ďakujem

Ahoj,

ani jeden kočík nebude zlou voľbou, ale najviac odporúčam Babystyle Oyster Zero. Z uvedených kočíkov je najľahší (7,9 kg), najskladnejší a aj najpriestrannejší.

Najciteľnejšie odpruženie má Baby Design Wave a je o niečo málo skladnejšie ako Petite&Mars Royal, ale má už 9,4 kg. Takže záleží čomu dáš pri kočíku prednosť.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia