Je lepší kočík Cybex Balios S Lux alebo Moon Style?

Zodpovedané
22. nov 2021

Ahoj,

rozhodujem sa medzi kočíkom Cybex Balios S Lux a Moon Style.

Ktorý je lepší?

Ďakujem

Ahoj,

ťažké odpovedať na otázku, keď nemám kritériá na základe ktorých mám porovnať kočíky.

Cybex Balios S Lux je priestorovo väčší s XXL strieškou. Moon Style taký priestranný nie je, aj keď výrobca uvádza vyššie zaťaženie športovej časti o 5 kg. Väčší a priestrannejší nákupný košík nájdeš u Cybex Balios S - a to 5 kg. Čo sa týka odpruženia a kolies, tak obidva modely sú porovnateľné. Avšak na Cybex Balios S je citeľné, takže dieťa nenadhadzuje. Mám ho osobne odskúšaný. Kvalitnejšie materiály použitých látok má tiež Cybex Balios S.

Cybex Balios S

Moon Style

Ak by som to mala vyriecť záverečné hodnotenie, tak v pomere cena/kvalita u mňa vyhráva Cybex Balios S! Má viac výhod ako nevýhod.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally