Je lepší kočík Kinderkraft Nea alebo Muuvo Quick SE?

Zodpovedané
18. nov 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Kinderkraft Nea a Muuvo Quick SE.

Aké sú výhody a nevýhody týchto kočíkov?

Ktorý je lepší?

Ďakujem

Ahoj,

Kinderkraft Nea a Muuvo Quick SE sú si po funkčnej stránke veľmi podobné. Majú väčšie dobre odpružené kolesá, ktoré sú bezúdržbové (nenafukovacie pneumatiky s výplňou). Nea ich má plnené penou a Quick SE gélom. Obidva kočíky sa hodia nielen do mesta ale aj na dedinu.

Nea je vďaka vyššie položeným nadstavbám kočík určený pre vyšších rodičov. A tiež pre možnosť nastavenia teleskopickej rodičovskej rukoväte až do výšky 112 cm. Ak sa chceš dozvedieť via o jej funkciách, prečítaj si môj podbrobný článok.

Oproti tomu Quick SE je kočík určený pre nižších alebo stredne vysokých rodičov. Jeho nadstavby sú tiež vyššie položené ale výška teleskopicky nastaviteľného madla sú od 96 do 105 cm. Jeho výhodou je, že sa dá kúpiť ako samostatný športový kočík. Nea iba ako dvojkobinácia.

Síce neviem, aké máš kritériá a aká si vysoká. Ale môžem povedať, že kúpu ani jedného z nich určite nebudeš ľutovať.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally