Je lepší kočík Moon Style, Moon Relaxx Edition alebo Kinderkraft Everyday?

Zodpovedané
26. jan 2022

Ahoj,

hľadám najvhodnejší kočík pre bábätko, ktoré sa v ňom bude voziť prevažne jeseň - zima vo vaničke.

Pozerala som Moon Style, Moon Relaxx Edition alebo Kinderkraft Everyday. Na Moon Relaxx Edition ma trochu odradzajú tie nafukovacie kolesá.

Potrebujem ľahko ovládateľný kočík, keďže doma mám ešte jedno staršie aktívne dieťa. Chcem, aby vanička bola väčšia. Prvé bábätko je dosť dlhé.

Najviac sa mi pozdáva Joolz Hub+. Na druhej strane je dosť drahý.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

v prvom rade je škoda, že si neuviedla terén v ktorom sa najčastejšie pohybuješ a kde plánuješ s kočíkom jazdiť.

Pozeráš totiž dosť rozdielne kočíky, čo sa terénu týka.

Vhodné do terénu sú tieto: Moon Relaxx Edition a Kinderkraft Everyday

Vhodné do mesta: Moon Style a Joolz Hub+

  • Ak hľadáš kočík do terénu, odporúčam lepšie ovládateľný Kinderkraft Everyday, ktorý je oproti Moonu o 1,6 kg ľahší.

  • Ak hľadáš kočík do mesta, odporúčam kvalitnejší Joolz Hub+ v porovnaní so Stylom.

A aby som ti trošku zamotala hlavu. Pozri si jeho bratský model Moon Relaxx Basic. Ten má nenafukovacie kolesá plnené penou (tzv. bezúdržbové) - vhodné do mesta aj na dedinu. Od brata sa líši iba kolesami. A na hlbokej vaničke nemá bočný vetrací otvor - ten však v jeseni či v zime nevyužiješ. A máš svojho TOP favorita :D.

Moon Relaxx Basic

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally