Je lepší športový kočík Cybex Balios S alebo Joie Chrome Deluxe?

Zodpovedané
17. dec 2021

Ahoj,

máme 10 mesačnú dcérku a vozíme ju v trojkombinácii Moon Nuova. V športovej časti sa s ňou ťažko manipuluje. Chcem kúpiť otočný kočík.

Zatiaľ sa mi páči Cybex Balios S a Joie Chrome Deluxe. Po prvej dcérke máme Joie Litetrax 4 Air. Ten však nie je otočný. Inak sme s ním spokojní.

Bývame v meste, tak kočík by mal zvládnuť rozbité chodníky. Autom chodíme občas, kufor máme veľký. Ide mi hlavne o ľahšiu manipuláciu a aby sa ľahko natavovala chrbtová opierka.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

Cybex Balios S - o tomto kočíku som nedávno písala podrobnú recenziu. Ja osobne som si ho kúpila ako druhý kočík do mesta a na rýchle presuny. Som maximálne spokojná. Prečítaj si moju podrobnú recenziu a dozvieš sa viac.

https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/article/recenzia-kocika-cybex-balios-s-5ex9k9/

Cybex Balios S

Oproti Baliosu (97 cm) má Joie Chrome DLX o dosť menšiu celkovú ložnú plochu a to iba 86 cm. Opierku chrba má Joie - 48 cm a Balios - 53 cm, ale zase šírku a hĺbku sedadla má väčšiu Joie. Kolesá majú rovnaké a aj odpruženie. Sú to celkovo veľmi podobné kočíky a to aj Z dizajnom konštrukcie. Aj XXL striešky s náhľadovými okienkami majú veľmi podobné.

Jedno veľké mínus má u mňa Joie Chrome DLX. A to je skladanie. Na Balios-ové zloženie jednou rukou a samostatné státie po zložení teda určite nemá!

Joie Chrome DLX

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally