Je možné použiť striešku a kryt z Bugaboo Buffalo na Bugaboo Fox?

Zodpovedané
8. feb 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom striešky.

Je možné použiť striešku a kryt vaničky z Bugaboo Buffalo na Bugaboo Fox1?

Čo a z ktorých kočíkov sa dá použiť na Fox 1?

Ďakujem

Ahoj,

strieška z Bugaboo Donkey sa dá použiť na model Bugaboo Buffalo a na Bugaboo Fox, ale potrebuješ k tomu prúty a držiaky z Donkey.

Rám a ani set poťahov na vaničku z Bugaboo Fox nepasujú na Bugaboo Buffalo.

Ďalšiu kompatibilitu striešok a iných častí kočíkov značky Bugaboo Ti pripínam v tejto mnou nedávno zodpovedanej otázke z poradne:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally