Je možné pripojiť vajíčko Graco Junior Baby na kočík Gravo Evo XT 2021?

Zodpovedané
26. jan 2022

Ahoj,

mám vajíčko Graco Junior Baby 0 - 13 kg so základňou.

Je možné toto vajíčko pripojiť na kočík Gravo Evo XT 2021?

Ďakujem

Ahoj,

výrobca kočíka Graco Evo XT uvádza, že systém Click ConnectTM umožňuje spojiť kočík s korbou alebo autosedačkou Graco bez použitia adaptérov. Takže tu nie je žiadny problém a autosedačka Graco Junior Baby 0 - 13 kg by ti mala na kočík sedieť.

Graco Evo XT

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally