Je pre vyšších ľudí vhodnejší Easywalker Harvey3, Moon ReSea S Edition (2022) alebo Bugaboo Fox 3?

Zodpovedané
22. apr 2022

Ahoj,

hľadáme kočík, ktorý je vyšší a hlavne ľahký. Bolo by dobré, ak by mal väčšiu vaničku a aj športovú časť. Nech je jeden z kvalitnejších (poťah, kolesá), keďže si ho plánujeme nechať aj pre ďalšie dieťa.

Páčia sa nám najnovšie kočíky od Easywalker Harvey3, Moon ReSea S Edition (2022), Bugaboo Fox 3.

Ktorý z týchto kočíkov spľňa naše požiadavky?

Je aj iný, ktorý vieš odporučiť?

Ďakujem

Ahoj,

pre vysokých rodičov je najideálnejší Easywalker Harvey3, a to predovšetkým vďaka výškovým adaptérom, ktoré je možné použiť na hlbokú vaničku a aj na športiak. Prihráva mu aj fakt, že je momentálne vo výpredaji za lákavú cenu, takže sa naozaj oplatí. Pokiaľ plánujete deti čoskoro po sebe, tak Ťa môže zaujať aj možnosťou urobiť z neho súrodenecký kočík. Dá sa zakúpiť vo výhodnom sete aj s doplnkami alebo vo verzii Premium. Tá má navyše odvetrávanú vaničku s polohovaním. Má magnetické zapínanie pri pásoch a zvýšenú nosnosť pri nákupnom košíku, ktorý je zároveň aj uzatvárateľný.

Bugaboo Fox 3 má nadstavby položené nižšie a je ideálny skôr pre stredné až nižšie postavy.

Moon ReSea S Edition (2022) by mohol byť tiež dobrou voľbou. Rovnako ako Harvey patrí k tým ľahším a skladnejším. Hlbokú vaničku má uchytenú na výškových adaptéroch. Je odvetrávaná a má kvalitný matrac značky Träumeland. Vo výbave má ďalej nafukovacie kolesá, vďaka ktorým má dobré jazdné vlastnosti aj v teréne. Jedinou nevýhodou je možnosť nastavenia rukoväte len do výšky 105 cm, takže záleží či by to pre vás bolo dostatočné.

Odporúčam aj model ABC Design Salsa 4 Air. Ten je tiež vhodný pre vyšších rodičov. Má vyššie položené nadstavby a nemá zadnú os kolies, ktorá často prekáža v chôdzi. Samozrejmosťou je aj hlboká vanička s odvetrávaním a veľmi priestranný športiak, väčší nákupný košík aj nastaviteľná rukoväť až do výšky 110 cm.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia