Je priestrannejšie sedenie pre dieťatko v kočíku Cybex Balios S alebo Zopa Quest?

Zodpovedané
11. okt 2022

Ahoj,

momentálne mám Cybex Balios S a 8-mesačné dievčatko. Zdá sa mi, že jej je už teraz tak akurát. Som s ním spokojná. Dôležitejšie je, aby bola spokojná aj dcérka.

Je priestrannejšie sedenie pre dieťatko v kočíku Cybex Balios S alebo Zopa Quest?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

z pohľadu priestrannosti, veľkosti a väčších rozmerov je sedadlo Cybex Balios S priestrannejšie a rozmerovo väčšie oproti Zopa Quest. Takže výmenu určite neoporúčam. Prešla by si z väčšieho do menšieho.

Sedadlo Cybex Balios S so svojou 53 cm výškou chrbtovej opierky patrí k tým na trhu väčším. Väčšiu dĺžku chrbtovej opierky nájdeš skôr u neotočných modelov ako je Baby Jogger City Mini GT2 alebo Thule Spring. S cenovo dostupnejších modelov spomeniem napr. Carrello Bravo Plus.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally