Je reálne kúpiť cestovný kočík pre súrodencov do 300 eur?

Zodpovedané
17. júl 2023

Ahoj,

hľadám cestovný a hlavne skladný kočík pre súrodencov. Resp. dva samostatné kočíky, avšak rada by som aby mali nosnosť 22 kg a cenu spolu do 300 eur. Z druhej ruky nevadia.

Videla som aj nejaké spojky na kočíky.

Dajú sa kúpiť aj tu na Slovensku?

Ďakujem!

Ahoj,

spojky rôznych výrobcov sa dajú na slovenskom trhu bežne kúpiť. Nedávno som na podobnú otázku o spojení dvoch kočíkov odpovedala, tak Ti ju sem pripínam pre inšpiráciu:

Medzi najľahšie súrodenecké kočíky cestovného typu patrí Casualplay Tour Twin. Jeho cena je mierne nad 300 eur.

O čosi vyššiu váhu má model Hauck Swift X Duo. Je to cenovo dostupný model pre nenáročných rodičov, ktorý však v pohode zvláda aj nerovnejší povrch. Vďaka dokúpiteľným farebným strieškam si ho môžeš prispôsobiť vlastnému vkusu.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally