Joolz Day5 verzus Cybex Balios S Lux. Ktorý lepšie zvládne terén a je ľahší?

Zodpovedané
19. feb 2024

Ahoj,

premýšľame nad Joolz Day5 a Cybex Balios S Lux.

Naše požiadavky:

  • zvládanie rôzneho terénu,
  • skladnosť,
  • ľahký,
  • priestranná vanička a športová časť,
  • ľahké ovládanie.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

Joolz Day5 je mestský typ kočíka s penovými kolesami.

Oproti nemu má Cybex Balios S Lux odolnejšie kolesá plnené penou a citeľnejšie odpruženie.

Rozmermi po zložení, celkovou váhou, priestrannosťou vaničiek a športových sedadiel sú si kočíky veľmi podobné.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally