Joolz Hub - je univerzálny?

Zodpovedané
6. feb 2019

Je kočík Joolz Hub vhodný aj do mierneho terénu? Trošku má iritujú tie malé predné kolesá - nezapadajú do každej škáry? Lebo pri prvom synovi sme mali Bugaboo Bee 3 a po 2 mesiacoch šiel z domu, čo som nemala nervy na to, že zapadol do každej škáry či priehlbinky vonku. 🤷🏼‍♀️ Tak sa bojím, či toto isté nebude aj u Hub-u? A je naozaj manipulácia tak ľahučká s jednou rukou? Plus dá sa dokúpiť skejt pre staršieho súrodenca?

Ahoj,

Joolz Hub má síce menšie predné kolesá (16 cm), ale zasa taká katastrofa to s nimi nie je, keďže sú pomerne dobre odpružené a podstatne širšie, než u Bugaboo Bee. Zvládnu aj trávu a občasný mierny terén, teda aspoň ako skúsenosti mamičiek hovoria. Samozrejme, ak plánuješ zdolávať ozaj ťažký terén, alebo máš v okolí samé naozaj samé veľké diery, možno bude lepšou voľbou terénnejší kočík, ale na klasické mestské používanie je podľa môjho názoru úplne v poriadku.

Čo sa ovládateľnosti týka, nie je najľahší, ale ľahký je aj tak dostatočne, a manipulácia s ním je veľmi príjemná. Dá sa na neho, tak ako aj na ostatné modely, pripojiť Joolz footboard prídavný stupienok - rátaj však potom s obmedzeným priestorom pre nohy.

Joolz Hub

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli