Kde kúpim nafukovacie kolesá na kočík Tako Natalie?

Zodpovedané
3. júl 2023

Ahoj,

potrebovala by som nafukovacie kolesá na kočík Tako Natalie. Teraz mám na kočíku kolesá Futuro, ale nie sú vhodné do terénu. Musím zohnať nafukovacie.

Doma mám druhý model od Tako (Exceptional), ale kolesá sa nedajú nasadiť na Natalie. Objednala som aj univerzálne kolesá, ale tiež nie sú kompatibilné s kočíkom. Osku mám kratšiu na Natalie, tak teraz neviem čo mám robiť.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

je mi to ľúto, no nepomôžem Ti.

Model Tako Natalie sa už veľmi dlho nevyrába (cca 10 rokov), takže kúpiť na neho nové originálne kolesá je takmer nemožné.

Skús sa s Tvojím problémom obrátiť priamo na výrobcu. Je možné, že Ti pomôže.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally