Kombinovaný kočík aj do terénu, čo možno najlacnejší

Zodpovedané
2. aug 2019

Ahoj,

chcela by som poradiť s výberom kočíka. V januári sa nám narodí naše prvé dieťatko a chcela by som preň kombinovaný kočík, najlepšie s hlbokou vaničkou, a vhodný aj do terénu, keďže za domom máme poľnú cestičku, kde sa chystám kočíkovať. Super by bolo, keby bol ľahko zložiteľný, pretože asi budeme často cestovať za mojimi rodičmi. Cenovo čo najvýhodnejší, neplánujeme do kočíka investovať 1000 eur.

Ďakujem za radu 🙂

Ahoj,

ak je pre teba cena veľmi dôležitá, začnem s jedným z najlacnejších, ktoré sú ok - Kinderkraft Prime 2019. Je to robustnejší, aj terén prejdete a pritom nie je priťažký ako táto kategória obvykle je.

Kinderkraft Prime 2019

Z väčších by som zmienila značku Bebetto, ale na skladanie nie je veľmi terno.

Okrem týchto, ak by bol terén ľahší, by podľa mňa postačili aj kočíky ako Muuvo Quick či Zopa Move.

Muuvo Quick

Zopa Move

Jané Kendo je tiež veľmi fajn hybridnou voľbou - ale za zmienku stojí aj bazárový Crosswalk, prípadne Concord Wanderer/ Camino.

Jané Kendo

Jané Crosswalk

Concord Wanderer

Concord Camino

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli